439857671_847904664048658_497693283369234562_n

BACHATA WOMANITY z Pauliną Czachor i Evelą Grablowską | Efekt motyla & Bachata kobiecości

Dwie piękne kobiety połączyły siły i zapraszają Was drogie lejdis na cudowne, weekendowe warsztaty w lipcu!
Harmonogram
Sobota:
2h „Odblokuj się w tańcu – Efekt motyla” Paulina Czachor
1h Bachata kobiecości z Evelą Grablowska
Niedziela:
1h „Odblokuj się w tańcu – Efekt motyla cz. 2” Paulina Czachor
2h Collab Choreo Paulina & Evela
1h Saunowy chillout dla warsztatowiczek
Pełen harmonogram godzinowy podamy na dniach, a tymczasem trochę o naszych instruktorkach i przygotowanych warsztatach.
Aż 3 godziny autorskiego programu Pauliny (w sobotę 2h, w niedzielę 1h)
🦋”Odblokuj się w tańcu – Efekt Motyla”🦋
Zajęcia motywują do twórczego eksperymentowania z ruchem, co pomoże uczestniczkom znaleźć swoją unikalną formę wyrazu tanecznego oraz odkryć swój własny styl i wyrazić swoje emocje poprzez ruch. Poprzez techniki improwizacji, eksplorację przestrzeni i manipulację różnymi aspektami ruchu, takimi jak tempo, dynamika i energia uczestniczki będą miały możliwość rozwijać swoją ekspresję taneczną.
✔️Warsztat „Odblokuj się w tańcu” to poszukiwania kontaktu z własnym ciałem; rozluźnienie, uziemienie, przepływ; będące narzędziem do wyboru własnej drogi ruchu
✔️ „Odblokuj się w tańcu” to nauka improwizacji, która staje się przestrzenią do szukania odpowiedzi „Jaka/jaki chce być?” „W którą stronę i jak daleko mogę pójść?”
✔️ „Odblokuj się w tańcu” to uwolnienie swojej ekspresji, tak, by być pełniej sobą w tańcu solo i w parze. To wydobycie pewności siebie, wyeksponowanie swojej kobiecości.
Plan działania
♦️ Rozgrzewamy, oddychamy, rozmiękczamy ciało, harmonizujemy i równoważymy energię by płynnie i otwarcie przejść w taniec.
♦️ Otwieramy nowe drogi ruchowe w ciele – gotowe narzędzia; uczymy się, jak używać dynamiki, oddechu i przestrzeni, które rozwiną nasz skill taneczny solo!
♦️ W każdym działaniu będziemy szukać przyjemności, co pozwoli na odblokowanie zahamowań i odnalezienia swojego feelingu
_______________________
Zajęcia poprowadzi Paulina Czachor
Jest tancerką z 16 letnim stażem, nieustannie poszukującą nowych jakości w tańcu. Zaczynała od tańca nowoczesnego i towarzyskiego, lecz ostatecznie jej serce skradł modern jazz i contemporary. Kolejnym odkryciem stała się bachata, która pozwala jej w pełni wyrazić siebie. Jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego, choreografem oraz pedagogiem. Swój warsztat taneczny rozwija u cenionych pedagogów tańca m.in na cyklicznych Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca oraz na międzynarodowych festiwalach bachaty. Pełni rolę choreografa w bocheńskiej szkole tańca „Dance&fitness house Bochnia”, trenera turniejowego w wielickiej szkole tańca „Reakcja” oraz instruktora w krakowskiej szkole tańca „Loftodance Łukasz Raś w Krakowie” Jest również założycielem „Bocheńskiego Teatru Tańca”, kultowego wyjazdu dla kobiet „Kobiety na wyjeździe” oraz nowiutkiego „ Master program – Bachata Ladies.
🌸Bachata Kobiecości – edycja specjalna WOMANITY🌸
Aż 3 godziny bachaty z Evelą i Pauliną (W sobotę 1h z Evelą, w niedzielę 2h z Evelą & Pauliną)
Opis wkrótce.
_____________________
💃🏻 Ewelina „Evela” Grablowska zakochała się w tańcu w wieku 16 lat, zaczynała od hip-hopu i street dance. Swoje pierwsze kroki stawiała w szkole tańca Balance Dance Studio w Słupsku, a później w Underground Dance Studio w Lublinie. Podczas studiów na kierunku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, Ewelina trafiła na zajęcia salsy on2. Taniec latynoski pomógł jej odkryć kobiecość i pewność siebie. Salsa stała się jej pierwszą miłością, a swoje umiejętności rozwijała pod okiem Barbary Materki i Dawida Kisiela, tańcząc w ich formacjach. Jednak to bachata, z którą zetknęła się w 2016 roku, zdominowała jej życie i ta miłość trwa do dziś.
Obecnie Ewelina jest instruktorką bachaty w największych szkołach tańca w Trójmieście. Bierze udział w licznych festiwalach, takich jak Bachaturo, ElSol Festival, Bachata Spain, Escápate y Baile Granada, Warsaw Bachata Meet Up, Bachata Stars, Be Fit and Sensual by Korke y Judith. Szkolenie u najlepszych międzynarodowych i polskich instruktorów pozwala jej ciągle doskonalić swoje umiejętności.
Od 2019 roku Ewelina jest również choreografką i twórczynią trójmiejskiej formacji tanecznej „Bachata Ladies Shine by Evela”, z którą występowała na wielu eventach w Trójmieście i całej Polsce. Organizuje liczne projekty, wydarzenia taneczne i imprezy latino w Trójmieście, współpracując z tancerzami z całej Polski. W tańcu ceni ekspresję, wolność, wyrażanie emocji oraz autentyczność.
📅Kiedy? 27.07 – 28.07
🏢Gdzie? Energy Club, Tadeusza Wendy 15, Gdynia
💰Za ile?
🔸️Saturday Pass – 4h (1h Evela, 2h Paulina)
159 PLN pierwsze 5 miejsc lub do 26.05
179 PLN kolejne 10 miejsc lub do 16.06
🔸️Full Pass – 7h + sauna dla chętnych, po warsztatach w niedzielę
(1h Evela, 3h Paulina, 2h COLABO Evela & Paulina)
209 PLN pierwsze 5 miejsc SOLD OUT
229 PLN kolejne 10 miejsc lub do 16.06 SOLD OUT
249 PLN kolejne 10 miejsc lub do 30.06
269 PLN kolejne 10 miejsc lub do 26.07
Link wyślemy po uzbieraniu min. grupy na warsztaty.
Sobotnia impreza bachatowa z chilloutroomem:
Impreza 30 zł
Bar BYOB – Bring Your Own Bottle
🛻 Parking darmowy pod klubem.
Masz pytania? Napisz do nas śmiało lub zadzwoń 58 620 33 33
_____________________________
REGULAMIN REZYGNACJI Z WYDARZENIA:
Informujemy o braku możliwości zwrotu środków pieniężnych.
W zamian możesz:
– wykorzystać kwotę na karnet lub inne warsztaty
– odsprzedać swoją wejściówkę (daj nam znać na kogo chcesz ją przepisać)
W związku z powyższym prosimy o przemyślane zakupy 😊