NADCHODZĄCE ZAJĘCIA

NASZE STREFY

W Energy Club funkcjonuje 8 stref

Siłownia

na ponad 800 m2 stworzyliśmy idealne miejsce do treningu siłowego.

Strefa Crossfit

to jedna z największych stref w naszym klubie, znajduje się na poziomie -1.

Strefa Cardio

za przesuwanymi drzwiami, na poziomie 0 stworzyliśmy miejsce przyjazne paniom.

Pole Dance

strefa dla osób zaawansowanych jak i nie mających styczności z tym sportem.

Strefa Fitness

to klimatyzowana sala o powierzchni ponad 120m2, pomieści kilkadziesiąt osób.

Strefa Wellness

klubowicze Energy mają nieograniczony dostęp do sauny fińskiej i bali chłodzącej.

Fight Club

to bogato wyposażona przestrzeń dla profesjonalnistów, jak i amatorów sztuki walki

Strefa Dziecięca

na poziomie -1 stworzyliśmy przestrzeń dedykowaną naszym najmłodszym gościom.

WEEKENDOWA OFERTA 1+1

Od piątku do niedzieli przyprowadź znajomego, który nie jest członkiem naszego klubu i trenujcie wspólnie!

Karnety

Szeroka oferta karnetowa w Energy Club Gdynia
Karnet Open
155 PLN/msc
Miesięczny karnet
Pełna oferta klubu (po za zajęciami poledance)
Bez umowy
*BESTSELLER* Karnet Open - Umowa
69 PLN/msc
Pełna oferta klubu (po za Pole Dance)
Pole Dance dodatkowo 50 zł
Kontrola płatności online
Bez ograniczeń wejść
umowa na 18 msc
Karnet Open Student
125/msc
Miesięczny karnet
Pełna oferta klubu (po za zajęciami poledance)
Bez umowy
DOŁĄCZ DO ZAJĘĆ W
ENERGY CLUB
Sztuki walki, zajęcia fitness, pole dance i wiele innych
Zajęcia

GRAFIK ZAJĘĆ

Bądź na bieżąco z aktualnym grafikiem zajęć Energy Club i nie przegap swojego treningu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
06:30
Kalistenika (mieszana)
06:30 - 07:30
Kalistenika (mieszana)
06:30 - 07:30
08:30
Energy HIT
08:30 - 09:30
Complete Workout
08:30 - 09:30
Płaski brzuch i jędrne pośladki
08:30 - 09:30
09:00
Power Pump COMBO
09:00 - 10:00
09:30
Energy TBC
09:30 - 10:30
10:00
Stacje Wydolnościowe
10:00 - 11:00
Zdrowy Kręgosłup
10:00 - 11:00
10:30
Stretching
10:30 - 11:30
16:30
Joga SPD
16:30 - 18:00
Joga SF
16:30 - 18:00
Joga SPD
16:30 - 18:00
17:00
Fit & Jump
17:00 - 18:00
Pole Dance (grupa mieszana)
17:00 - 18:00
Strong by Zumba
17:00 - 18:00
17:15
Cross INTRO (początkujący)
17:15 - 18:15
Cross Trening (początkujący)
17:15 - 18:15
Cross Trening (początkujący)
17:15 - 18:15
17:30
Projekt Bikini 24.01.2020
17:30 - 18:30
18:00
Pole Dance (grupa mieszana)
18:00 - 19:00
Power Pump
18:00 - 19:00
Fit & Jump
18:00 - 19:00
MMA Junior
18:00 - 19:00
Spinning
18:00 - 19:00
Power Pump
18:00 - 19:00
Spinning
18:00 - 19:00
Brazylijskie Pośladki
18:00 - 19:00
MMA Junior
18:00 - 19:00
Pole Dance INTRO
18:00 - 19:00
Muay Thai (początkujący)
18:00 - 19:00
Spinning
18:00 - 19:00
18:15
Cross Trening (średnio zaawansowani)
18:15 - 19:15
Kalistenika (początkujący)
18:15 - 19:15
Cross Trening (średnio zaawansowani)
18:15 - 19:15
Kalistenika (średnio zaawansowani)
18:15 - 19:15
Cross Trening (średnio zaawansowani)
18:15 - 19:15
18:30
BOKS (początkujący)
18:30 - 19:30
BOKS (początkujący)
18:30 - 19:30
BOKS (początkujący)
18:30 - 19:30
BOKS (początkujący)
18:30 - 19:30
Zumba
18:30 - 19:30
19:00
Płaski Brzuch
19:00 - 20:00
Stretching SPD
19:00 - 20:00
Kickboxing dla kobiet
19:00 - 20:00
Płaski Brzuch i Jędrne Pośladki
19:00 - 20:00
Kickboxing dla kobiet
19:00 - 20:00
Pilates
19:00 - 20:00
Krav Maga
19:00 - 20:00
19:15
Cross Trening (zaawansowani)
19:15 - 20:15
Kalistenika (średnio zaawansowani)
19:15 - 20:15
Pole Dance (grupa mieszana)
19:15 - 20:15
Cross Trening (zaawansowani)
19:15 - 20:15
Pole Dance (grupa mieszana)
19:15 - 20:15
Kalistenika (zaawansowani)
19:15 - 20:15
Cross Trening (zaawansowani)
19:15 - 20:15
19:30
Muay Thai
19:30 - 20:30
Muay Thai
19:30 - 20:30
20:00
BJJ NO GI PARTER
20:00 - 21:00
Zumba
20:00 - 21:00
MMA/K1 Sparingi
20:00 - 21:00
20:15
Kalistenika (mieszana)
20:15 - 21:15
Exotic Dance
20:15 - 21:15
Kalistenika (zaawansowani)
20:15 - 21:15
Pole Dance (grupa mieszana)
20:15 - 21:15
20:30
Energy Bungee
20:30 - 21:30
Krav Maga
20:30 - 21:30
Energy Bungee
20:30 - 20:30

GOTOWI NA ZMIANY?