Magda Węckowicz

Magda Węckowicz

Fitness

Informacje:

Magister wychowania fizycznego AWFiS kierunek żywienie w sporcie, instruktor fitness, trener personalny, prezenter oraz szkoleniowiec. Dyplomowany nauczyciel wielu nowoczesnych form ruchu, specjalizujący się w formach prozdrowotnych i wzmacniających.

 

Od 18 lat związana jestem ze światem fitnessu. Zajęcia w Trójmiejskich klubach fitness prowadzę od 2002 roku. Są to zajęcia dynamiczne i mentalne. Od 2012 roku aktywnie działam jako szkoleniowiec i prezenter w renomowanej międzynarodowej szkole dla instruktorów i trenerów  ProFiFitness School. W 2015 roku otrzymałam tytuł Mentora. Od niedawna, a dokładnie od maja 2018 roku, zostałam certyfikowanym  Instruktorem Yogi Akademickiej.

Propaguję prawidłową technikę pracy z ciałem. Jestem miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Prywatnie uwielbiam gotować, czytać i uczyć się języków obcych. Ukończyłam Filologię Angielską a obecnie  uczę się języka francuskiego. Cenię sobie kontakty i rozmowy z ludźmi. Kocham zwierzęta, a w szczególności koty.