Adrian Pierzgalski

Adrian Pierzgalski

Fitness

Informacje:

Nazywam się Adrian Pierzgalski. Jestem prezenterem, szkoleniowcem i master instruktorem. Jestem profesjonalistą w każdym calu, wymagający od siebie, jak i od podopiecznych. Priorytetem dla mnie jest jakość, technika i bezpieczeństwo podczas treningów które prowadzę. Przygodę i pasje swojego życia fitness rozpocząłem w 2003 kształcąc się pod okiem najlepszych szkoleniowców, trenerów i choreografów. Na co dzień instruktor fitness, choreograf i trener personalny w trójmiejskich klubach fitness.  Kocham to co robię od już od 15 lat ,pierwsze licencje były początkiem rozwijającej się kariery zawodowej. Od tamtej chwili nieustannie szkole Swój warsztat i poszerzam go o kolejne to nowe szkolenia z zakresu fitnessu, zdrowia, dietetyki bo fitness to filozofia Mojego życia. Moją osobowością i charyzmą zarażam ludzi do sportu i zdrowego trybu życia. Największa satysfakcję daje mi doby humor, uśmiech i zadowolenie podopiecznych.

                Karierę prezentera i top instruktora zacząłem zdobywając pierwsze miejsce w konkursie fit prezenter w 2009, debiutując na międzynarodowej konwencji EU4YA., a w 2011 roku zająłem piąte miejsce w konkursie Top Polish Fitness Presenter 2011.

                Propaguje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia a Moje motto brzmi „Człowiek nie jest duszą używającą ciała, lecz kompozycją duszy i ciała „ św. Tomasza z Akwinu.  Dla mnie trener fitnessu to nie tylko praca czy sposób na zarabianie pieniędzy, a przede wszystkim wielka pasja.