ZAJĘCIA FIT & JUMP

ZAJĘCIA FIT & JUMP

Drodzy Klubowicze,

mamy przyjemność poinformować Was, że podpisaliśmy umowę z marką Fit and Jump od której zakupiliśmy licencję na prowadzenie zajęć i specjalne trampoliny.

Fitness na trampolinach to nowoczesna i rewolucyjna metoda, którą musicie wypróbować!  Skaczemy, spalamy, śmiejemy się i ćwiczymy w rytmie energicznej muzyki. Trampoliny pomagają wygrać z grawitacją i poprawić kondycję ciała, a nasze instruktorki zmobilizują Was do ćwiczeń. Podczas ćwiczeń angażujemy większość mięśni, dzięki czemu nasze ciało staje się zgrabniejsze i jędrniejsze. Fitness na trampolinach to zajęcia jedyne w swoim rodzaju.  Są to proste ćwiczenia wykonywane intensywnie. Na jednych zajęciach możemy spalić nawet 800 kcal !!!

Zajęcia na trampolinach są dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę czy aktywność fizyczną. Nie obciążają stawów, więc nie ma wymówki, żeby nie spróbować!

Spodziewamy się dużego zainteresowaniem tą formą ruchu z Waszej strony, dlatego jesteśmy zmuszeni wprowadzić zapisy na zajęcia. Zapisy będzie prowadzić oczywiście nasza recepcjaJ

Do odwołania zajęcia prowadzone będą w ramach posiadanych karnetów lub jednorazowych wejściówek.  Docelowo zajęcia będą dostępne dla osób które wykupią dodatkowy karnet „Fit and Jump”.

Wszystkie zajęcia docelowo odbywać się będą wg standardów systemu Fit &Jump.  Maj traktujemy bardzo testowo, gdyż nasi instruktorzy będą się jeszcze szkolić.

Honorujemy karty

 

multisport
fitprofit
citysportcard
oksystem
fitsport
Energy Club