Grafik

SALA SZTUKI WALKI

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00
Boks/Muai Thai
08:00
Boks/Muai Thai
08:00
17:30
MMA Junior
17:30
MMA Junior
17:30
18:00
Kickboxing dla kobiet
18:00
Kickboxing dla kobiet
18:00
Muai Thai (Początkujący)
18:00
18:30
Boks (Początkujący)
18:30
Boks (Początkujący)
18:30
19:00
MMA
19:00
MMA
19:00
Sparingi
19:00
19:30
Muai Thai (Zaawansowany)
19:30
Muai Thai (Zaawansowany)
19:30
20:15
Krav Maga
20:15
Krav Maga
20:15

SALA FITNESS

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
09:30
Deepwork
09:30
Energy TBC
09:30
10:00
Body Art
10:00
10:30
Stretching (Fitness)
10:30
11:30
Power Pump
11:30
16:30
Joga (Sala Fitness)
16:30
17:00
CORE Trening
17:00
Power Pump
17:00
Bikini Shape
17:00
Fit&Jump
17:00
18:00
Płaski brzuch
18:00
Adrian Pierzgalski
Fit & Jump (+ płaski brzuch)
18:00
Power Pump
18:00
Brazylijskie pośladki
18:00
Zumba
18:00
19:00
Power Pump
19:00
Adrian Pierzgalski
Energy Fit
19:00
Magda Węckowicz
Płaski brzuch i jędrne pośladki
19:00
Body Art
19:00
20:00
Dance&Floor
20:00
Deepwork
20:00
20:30
Energy Bungee
20:30
21:00
Energy Bungee
21:00

SALA POLE DANCE

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16:30
Joga (Sala Pole Dance)
16:30 - 18:00
Joga (Sala Pole Dance)
16:30 - 18:00
Agnieszka Nardelli
17:00
Pole Dance (grupa mieszana)
17:00
Klaudia Nowak
Pole Intro
17:00
Klaudia Nowak
17:50
Spinning
17:50
18:00
Pole Dance (grupa mieszana)
18:00
Klaudia Nowak
Pole Exotic
18:00
Klaudia Nowak
Stretching (Sala Pole Dance)
18:00
Klaudia Nowak
19:00
Stretching (Sala Pole Dance)
19:00
Klaudia Nowak
Pole Dance (Początkujący)
19:00
Klaudia Nowak
Pole Dance (Początkujący)
19:00
20:00
Spinning
20:00
Pole Dance (grupa mieszana)
20:00

SALA FUNKCJONALNA

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
06:30
Kalistenika (grupa mieszana)
06:30
Kalistenika (grupa mieszana)
06:30
17:15
Cross Trening (Początkujący)
17:15
Cross Trening (Początkujący)
17:15
Cross Trening (Początkujący)
17:15
18:15
Cross Trening (Średnio zaawansowani)
18:15
Kalistenika (Początkujący)
18:15
Cross Trening (Średnio zaawansowani)
18:15
Kalistenika (Początkujący)
18:15
Cross Trening (Średnio zaawansowani)
18:15
19:15
Cross Trening (Zaawansowani)
19:15
Kalistenika (Średnio zaawansowany)
19:15
Cross Trening (Zaawansowani)
19:15
Kalistenika (Średnio zaawansowany)
19:15
Cross Trening (Zaawansowani)
19:15
20:15
Kalistenika (grupa mieszana)
20:15
Streetworkout (Zaawansowani)
20:15
Kalistenika (Zaawansowani)
20:15