Aktualności

POLE DANCE


Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy zajęcia Pole Dance.

Zajęcia prowadzone są na specjalnie przygotowanej strefie pole dance.

Trening na rurze pozwala nam na doskonałe rozciągniecie całego ciała i wzmocnienie mięśni, zwłaszcza głębokich. Połączenie tańca z treningiem wzmacniającym prowadzonym przez  naszych instruktorów pozwala doskonale wyrzeźbić w delikatny, subtelny sposób ciało, nadać gibkości i zręczności.

Zapraszamy osoby zarówno początkujące oraz zaawansowane, poziom zajęć zostaje zawsze dopasowany do umiejętności.

Nasza główna Instruktorka to Klaudia Nowak, wielokrotna mistrzyni zawodów Pole Dance oraz Pole Art.

Zwyciężczyni zawodów Esensai Pole Championship, medalistka Pole art Spain oraz Finalistka Next Fitness Star – Women’s Health. Podczas treningu kładzie nacisk na rozwój całego ciała, wzmocnienie słabych punktów uczestniczek zajęć oraz pokazuje subtelność i piękno Pole Dance przez choreografie które sama tworzy i których uczy podczas zajęć.

1000 KARNETÓW


Plakat energy Free karnet jasny 2-1

1000 karnetów od Energy Club za Free!
Przygotowaliśmy dla was super wakacyjną zabawę 😀
Znajdź plakat u jednego z partnerów Energy,
Nagraj krótki filmik,
Udostępnij go oznaczając nas i partnera akcji,
Ciesz się miesięcznym karnetem za DARMO!!!

Regulamin akcji:
Regulamin akcji 1000 karnetów od Energy Club #FREEKARNET
1. Organizatorem akcji jest Energy Profit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Mieszczący się na: Ul. Tadeusza Wendy 15 81-341 Gdynia Nip 586 229 76 96, zwany dalej organizatorem.
2. Celem akcji jest promocja zdrowego trybu życia wśród Gdynian przez grę terenową.
3. Akcja odbywa się od 19.06.17 do 31.08.17 lub wyczerpania promocyjnych karnetów, organizator przekazuje 1000 karnetów (słownie tysiąc) na cel akcji #FREEKARNET.
4.Osoba biorąca udział w akcji w celu odebrania karnetu musi wykonać polecenia na plakacie powieszonym u jednego z partnerów akcji lub na tle widocznego logo firmy.
-Zrobić 5 pompek/przysiadów/pajacyków na tle lokalu z widocznym logo.
– Nagrać wykonywane ćwiczenie swoim smartphonem.
– Udostępnić filmik na swoim profilu Facebook lub Instagram.
– Oznaczyć firmę o której wisi plakat #FREEKARNET (jeśli udostępnienie na Facebook), w wypadku udostępnienia na Instagramie oznaczyć na zdjęciu firmę u której wisi plakat oraz Energy_Club_Gdynia.
– W poście zawrzeć „#FREEKARNET” i oznaczyć @EnergyClub (z wykorzystaniem małpy, Energy Club musi podświetlić się na niebiesko)
5. Po wykonaniu poleceń na plakacie, karnet jest do odebrania w klubie Fitness Energy Club pod adresem: ul. Tadeusza Wendy 15 (budynek Mag) 4 piętro.
6. Akcja skierowana jest do nowych klientów Energy Club którzy nigdy nie byli w Energy Club na podstawie karnetu Energy Club lub karnetów sportowych jak (Multisport, Benefit, OK System itp.)
7. Uczestnikiem akcji mogą być osoby które ukończyły 16 lat, w wypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda prawnego opiekuna zezwalająca na korzystanie z usług Energy Club.
8. Po spełnieniu wszystkich wymagań uczestnik akcji otrzymuje od organizatora miesięczny (30dni) karnet upoważniający do korzystania z pełnej oferty klubu.
9. Karnet można odebrać do 15.08.17, z możliwością wykorzystania do 15.09.17.

Pełna informacja na naszym profilu Facebook – Energy Club Gdynia.

POKÓJ DLA DZIECI


IMG_9293

SAMOOBRONA DLA KOBIET


samoobrona-p

Honorujemy karty

karty