Sala Fitness

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
Power Pump
Trening ze Sztangami Wiki
08.30
Energy Fit
Agnieszka
08.30
Cardio+pośladki
Żaneta
08.30
Complete Workout
Magda W
08.30
Body Shape
Żaneta
08.30
Power Pump
Trening ze sztangami Żaneta
08.30
09.30
Fit and Jump
Wiki
09.30
Energy Combo
Emilka
09.30
Energy TBC
Magda W.
09.30
Energy TBCZajęcia łączące ćwiczenia, których celem jest spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie górnych partii ciała.
10.30
Stretching
Magda W.
10.30
StretchingStretching to zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych...
16.30
Joga
Maciej
16.30
Joga
Maciej
16.30
17.00
Power Pump
Trening ze sztangami Wiki
17.00
18.00
Cellulit stop
Sylwia
18.00
Cellulit stopTrening mający na celu zredukowanie tkanki tłuszczowej w dolnych partiach ciała oraz wyrzeźbienie mięśni nóg i pośladków.
Power Pump
Trening ze sztangami Agnieszka
18.00
Fit and Jump
Wiki
18.00
19.00
Power Pump
Trening ze Sztangami Wiki
19.00
Energy Fit
Magda W.
19.00
Magic Fit
Wiki
19.00
BodyArt™
Emilka
19.00
Power Pump
Trening ze sztangami Dominika
19.00
20.00
Fit and Jump
Wiki
20.00
Pilates
Magda W
20.00
Rollerstretch
Masaż powięziowy Emilka
20.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Pilates
Magda W
20.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Cellulit stop
Sylwia
18.00
Cellulit stopTrening mający na celu zredukowanie tkanki tłuszczowej w dolnych partiach ciała oraz wyrzeźbienie mięśni nóg i pośladków.

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.30

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.30
Joga
Maciej
16.30
Joga
Maciej
16.30

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
Energy TBC
Magda W.
09.30
Energy TBCZajęcia łączące ćwiczenia, których celem jest spalanie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie górnych partii ciała.

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10.30
Stretching
Magda W.
10.30
StretchingStretching to zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych...

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
Power Pump
Trening ze Sztangami Wiki
08.30
Power Pump
Trening ze sztangami Żaneta
08.30
17.00
Power Pump
Trening ze sztangami Wiki
17.00
18.00
Power Pump
Trening ze sztangami Agnieszka
18.00
19.00
Power Pump
Trening ze Sztangami Wiki
19.00
Power Pump
Trening ze sztangami Dominika
19.00

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
BodyArt™
Emilka
19.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.00
Magic Fit
Wiki
19.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
Energy Combo
Emilka
09.30

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
18.00

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
Cardio+pośladki
Żaneta
08.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
Body Shape
Żaneta
08.30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
Energy Fit
Agnieszka
08.30
19.00
Energy Fit
Magda W.
19.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30
Complete Workout
Magda W
08.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.30
Fit and Jump
Wiki
09.30
18.00
Fit and Jump
Wiki
18.00
20.00
Fit and Jump
Wiki
20.00

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20.00
Rollerstretch
Masaż powięziowy Emilka
20.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Honorujemy karty

karty