Sala Trening Funkcjonalny

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Kalistenika
(Wszystkie poziomy zaawansowania) Klaudia
07:00
Kalistenika
(Wszystkie poziomy zaawansowania) Klaudia
07:00
10:30
17:15
18:15
Cross Intro
(początkujący) Ania
18:15
19:15
Street Workout
Dawid
19:15
Cross Mobility
Łukasz
19:15
20:15
Kalistenika
(Wszystkie poziomy zaawansowania) Dawid
20:15
Street Workout
(wszystkie poziomy zainteresowania) Dawid
20:15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:15

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:15
Street Workout
Dawid
19:15
20:15
Street Workout
(wszystkie poziomy zainteresowania) Dawid
20:15

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:30
17:15

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:15

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:15
Cross Mobility
Łukasz
19:15

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:15
Cross Intro
(początkujący) Ania
18:15

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Kalistenika
(Wszystkie poziomy zaawansowania) Klaudia
07:00
Kalistenika
(Wszystkie poziomy zaawansowania) Klaudia
07:00
20:15
Kalistenika
(Wszystkie poziomy zaawansowania) Dawid
20:15

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Honorujemy karty

karty