Grafik

SALA SZTUKI WALKI

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
10:00
BJJ No-Gi
10:00
Bartosz Chyrek
18:00
MMA Junior
18:00
MMA Junior
18:00
Muay Thai
18:00
Bartosz Chyrek
18:30
Boks (Początkujący)
18:30
Bartosz Chyrek
Boks (Początkujący)
18:30
Bartosz Chyrek
19:00
Kickboxing dla kobiet
19:00
Bartosz Chyrek
Kickboxing dla kobiet
19:00
Bartosz Chyrek
Krav Maga
19:00
Mariusz Sadowski
19:30
Muay Thai
19:30
Jarek Miotk
Muay Thai
19:30
Jarek Miotk
20:00
BJJ No-Gi
20:00
Bartosz Chyrek
Sparingi MMA/K1
20:00
Bartosz Chyrek
20:30
Krav Maga
20:30
Mariusz Sadowski

SALA FITNESS

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
08:30
Energy HIIT
08:30
Agnieszka Nardelli
Complete Workout
08:30
Magda Węckowicz
Płaski brzuch i jędrne pośladki
08:30
Żaneta Konkel
09:00
Power Pump Combo
09:00 - 10:30
Adrian Pierzgalski
09:30
Energy TBC
09:30
Magda Węckowicz
10:30
Body Art (Sala Fitness)
10:30 - 11:30
Emilia
Stretching (Fitness)
10:30
Magda Węckowicz
16:30
Joga (Sala Fitness)
16:30 - 18:00
Maciej Moszyński
17:00
Fit&Jump
17:00
Hania Felkner
Strong by Zumba
17:00
Anna Barlak
18:00
Power Pump
18:00
Adrian Pierzgalski
Fit & Jump (+Płaski brzuch)
18:00
Hania Felkner
Power Pump
18:00
Adrian Pierzgalski
Brazylijskie pośladki
18:00
Żaneta Konkel
Zumba
18:00
Anna Barlak
19:00
Płaski brzuch
19:00
Adrian Pierzgalski
Power Pump
19:00
Małgorzata Liwosz
Płaski brzuch i jędrne pośladki
19:00
Adrian Pierzgalski
Body Art (Sala Fitness)
19:00
Emilia
20:00
Zumba
20:00
Anna Barlak
Deep Work
20:00
Emilia
20:30
Bungee Fitness
20:30
Bungee Fitness
20:30

SALA POLE DANCE

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16:30
Joga (Sala Pole Dance)
16:30 - 18:00
Maciej Moszyński
Joga (Sala Pole Dance)
16:30 - 18:00
Maciej Moszyński
17:00
Pole Dance (Grupa mieszana)
17:00 - 18:00
Klaudia Nowak
18:00
Pole Dance (Grupa mieszana)
18:00
Klaudia Nowak
Spinning
18:00 - 19:00
Kasia Papunewska
Spinning
18:00 - 19:00
Kasia Papunewska
Pole Dance (Początkujący)
18:00
Klaudia Nowak
Spinning
18:00 - 19:00
Kasia Papunewska
19:00
Stretching (Sala Pole Dance)
19:00
Klaudia Nowak
Pole Dance (Grupa mieszana)
19:00
Klaudia Nowak
Pole Dance (Grupa mieszana)
19:00
Przemek Długołęcki
20:00
Exotic Dance
20:00 - 21:00
Klaudia Nowak
Pole Dance (Grupa mieszana)
20:00
Przemek Długołęcki

SALA FUNKCJONALNA

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
06:30
Kalistenika (Grupa mieszana)
06:30
Ireneusz Ząbek
Kalistenika (Grupa mieszana)
06:30
Ireneusz Ząbek
17:15
Cross Training (Początkujący)
17:15
Łukasz Pietrynczak
Cross Training (Początkujący)
17:15
Łukasz Pietrynczak
Cross Training (Początkujący)
17:15
Łukasz Pietrynczak
18:15
Cross Training (Średnio zaawansowani)
18:15
Łukasz Pietrynczak
Kalistenika (Początkujący)
18:15
Ireneusz Ząbek
Cross Training (Średnio zaawansowani)
18:15
Łukasz Pietrynczak
Kalistenika (Średnio zaawansowany)
18:15
Dawid Susicki
Cross Training (Średnio zaawansowani)
18:15
Łukasz Pietrynczak
19:15
Cross Training (Zaawansowani)
19:15
Łukasz Pietrynczak
Kalistenika (Średnio zaawansowany)
19:15
Ireneusz Ząbek
Cross Training (Zaawansowani)
19:15
Łukasz Pietrynczak
Kalistenika (Zaawansowani)
19:15
Dawid Susicki
Cross Training (Zaawansowani)
19:15
Łukasz Pietrynczak
20:15
Kalistenika (Grupa mieszana)
20:15
Dawid Susicki
Kalistenika (Zaawansowani)
20:15
Ireneusz Ząbek